Киев: Допомога у навчанні, вчитель-дефектолог, корекційний педагог

Допомога у навчанні, вчитель-дефектолог, корекційний педагог
Допомога у навчанні, вчитель-дефектолог, корекційний педагог

Якщо у вашої дитини є труднощі у розумінні та засвоєнні інформації (ЗПР, ДЦП, РВ, СДУГ, синдром Дауна, дислексія, дисграфія, дискалькулія та ін.) застосовуючи методи нейропсихологічної корекції, кінезіології, арт-терапії та авторські методики допоможу їй почуватися впевнено та подолати труднощі у навчанні.Труднощі у навчанні це наслідки - я працюю виходячи з причин їх виникнення.Консультація за попереднім записом у Viber.


Калина
г. Киев
Tел.: 0503535555
Написать письмо автору
Размещено: 14.06.2021 20:51
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Допомога і консультація адвоката Падецького Олександра в Київі. Сімейне право, кримінальне право, особистий адвокат, комерційний, цивільний адвокат, юридичний супровід бізнесу та інші юридичні та адвокатські послуги. Працюю на результат!!! Допомагаю у рішенні найскладніших правових питань. Гарантую готовність відстоювати ваші інтереси в судах всіх рівнів, вести переговори щодо спірних питань з метою врегулювання проблем. Ви можете звернутись з найскладнішими ситуаціями, коли вам або вашим близьким дійсно необхідна надійна допомога. Основними принципами моєї роботи є професіоналізм і ...

Пропоную послуги репетитора з математики для школярів 5 - 11 класів. Поліпшення успішності в навчанні, допомога у виконанні домашніх завдань, поглиблене вивчення математики,підготовка до ЗНО. Заняття проводяться в учня. Оплата погодинно за домовленістю. Студентка магістратури механіко-математичного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка.

Працюю на результат!!! Допомагаю у рішенні найскладніших правових питань. Гарантую готовність відстоювати ваші інтереси в судах всіх рівнів, вести переговори щодо спірних питань з метою врегулювання проблем. Ви можете звернутись з найскладнішими ситуаціями, коли вам або вашим близьким дійсно необхідна надійна допомога. Основними принципами моєї роботи є професіоналізм і конфіденційність. Звертаючись, ви можете розраховувати на всебічний аналіз і оптимальне рішення проблеми, що і призведе до її успішного розв"язання. Можливості дозволяють вирішити будь-які ваші питання! Працюю з наступним ...

Адвокат, правнича допомога. Захист прав та iнтересiв в судах , державних органах тощо.

Пропоную взяти в оренду кран-маніпулятор з наступними параметрами: - довжина кузова - 6,20 м; - ширина - 2,5 м; - виліт стріли - 9 м; - вантажопідйомність - 3 т, під собою. Виконаю будь-які види вантажоперевезення та перевезення будматеріалів. Перевезу будь-який Ваш вантаж до 8 т по Києву та області. Ціни - помірні. Я власник. Працюю акуратно й оперативно. Допомога та консультація. Гарантую високу якість та надійність спецтехники. Маніпулятор своєчасно проходить техогляд та необхідне обслуговування.

[Страница сгенерирована за 0.025 сек]