Киев: Лікування наркотичної та алкогольної залежності

Лікування наркотичної та алкогольної залежності

Ліцензія на медичну практику
Наказ МОЗ 1340 від 05.06.2020 року
Реабилитационный центр для зависимых. Лечение и реабилитация
Избавиться от алкогольной и наркозависимости, восстановить организм, улучшить психическое здоровье поможет реабилитационный центр. Грамотные и квалифицированные врачи применяют в своей работе комплексные эффективные программы и инновационные методы лечения.
Реабилитация наркоманов – это трудоемкий и длительный процесс, который подразумевает индивидуальный подход к каждому пациенту. Специалисты центра при подборе программы терапии учитывают психологические и физиологические особенности больных.
Реабилитация наркозависимых должна проводиться в специализированном центре, где за состоянием пациента будет обеспечен надлежащий контроль. Лечение в домашних условиях может быть рискованным, поскольку существует большой процент срыва восстановления.
Лечение от алкоголизма в Киеве – многошаговый процесс, который включает ряд этапов. Среди них – аверсивная терапия, психотерапия, социальная адаптация.
Комплексное лечение от алкоголизма стационар (Киев) подразумевает также детоксикацию организма, терапию в стационарном отделении. В центре работает амбулаторное отделение, организуются группы для родственников, летний лагерь. Также возможен выезд нарколога на дом, анонимное лечение.
У зависимых людей случаются психические расстройства, и наши врачи предоставляют психиатрическую помощь. Врачи работают с биполярным расстройством, а также расстройством личности, сна, проводят лечение неврозов, депрессии, шизофрении. Мы занимаемся лечением метaдoнoвoй, амфетаминoвoй и сoлевой зависимостей.
Лікування
г. Киев
Tел.: 0800330924
Написать письмо автору
Размещено: 01.06.2021 16:44
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Сучасний медичний центр фізичної реабілітації з ліцензією МОЗ,в якому використовується тільки найдієвішим методи лікування. Ми лікуємо: - біль в спині; - міжхребцеві грижі та протрузії; - захворювання та пошкодження суглобів( артрит, артроз); - реабілітація після травм та переломів; - S-сколіоз; - кіста Бейкера; - після ендопротезування суглоба. Ми використовуємо тільки найдієвіші методики: - кінезіотерапія; - текар- терапія; - сухе витяжіння; - лазеротерапія( HIIL); - електроміонейростимуляція; - кінезіотейпування; - ударно - хвильова терапі ...

Штучний інтелект в стоматології. Швидко та без помилок робить якісний опис компьютерної томографії зубів. Це онлайн сервіс на базі штучного інтелекту для діагностики компьютерної томографії в стоматології, який значно полегшує роботу лікаря при встановленні діагнозу та вибору плану лікування, заощаджує час та зусилля.

2022 Пінополіуретан. Внутрішнє та зовнішнє утеплення. Від 245 $ до 255 € за куб. (40 кг) в залежності від виробника сировини та об’ємів. ТОВ «ППУ ПРОФІТ» Теплоизоляция, утепление, пенополиуретаном жестким напыляемым (ППУ) Стоимость работ с материалами, жесткий пенополиуретан BASF, пр-во Германия, (40 кг/м. куб. готового ППУ) по ровной поверхности при ее температуре не ниже +12 С:255 €/м.куб. ППУ или50 - 60 мм. - 14 €/м.кв;80 мм. - 20 €/м.кв;10 см. - 25,5 €/м.кв. в гривнах по курсу;По сложной геометрии поверхности, пористому основанию и при температуре ниже +12 С расчет по факту использованног ...

Охоронна компанія «Топ Гард», з більш ніж двадцятирічним досвідом успішної роботи на ринку охоронних послуг. Запрошуємо до співпраці — Охоронників. Різноманітні об"єкти та гнучкі графіки роботи:Добові-Денні-Вахта. Функціональні обов’язки:Забезпечення порядку.Попередження конфліктних ситуацій на території об"єкта.Контрольно-пропускний режим. Вимоги до кандидатів:Відсутність судимостей.Відсутність медичних протипоказань для роботи в охороні.Відповідальних, з бажанням працювати. Ми пропонуємо :Стабільну роботу.Вчасну та стабільну виплату заробітної плати.Комфортні умови праці та відпочинку після ...

Призначення:Підтримує тиск у справних гальмівних контурах при виході з ладу одного або кількох контурів у 4-контурних гальмівних пневматичних системах.Принцип дії:Залежно від типу виконання 4 контури включаються паралельно і здійснюється рівнозначне наповнення всіх 4 контурів або контури 3 і 4 підключаються додатково до контурів 1 і 2. 4-контурний запобіжний клапан в залежності від виконання або не має жодного, або по одному дросельному отворі в кожному контурі які при виході з ладу одного контуру забезпечують тиск у гальмівній системі від 0 бар і вище.Детальніше на сайті - https://abcsystem.k ...

[Страница сгенерирована за 0.016 сек]