Киев: репетитор з програмування


Репетитор для студентів та школярів з мов програмування: c++, PHP, c#, Java, Delphi,, SQL (Підприємець, офіційно працюю репетитором з 2009 року).
Лише по Україні через скайп.
Практикуючий програміст з досвідом більше 20 років.Олег Олегович
г. Киев
Tел.: 0684475567
Написать письмо автору
Сайт: http://www.prog.biz.ua/
Skype: tkachovoo
Размещено: 26.03.2020 08:58
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Запрошуємо дітей від 7 років взяти участь у щорічній освітньо-розважальній програмі «Осіння IT-школа». Осіння IT-школа - це вже полюбився багатьом школярам денний міський табір. Учасники зміни освоюють інформаційні технології, реалізують проекти, беруть участь в змаганнях. Не забуваємо і про розваги: інтелектуальні креатив-бої і ігри для кожного віку. Розташування табору Адреса: Київ, вул. Василя Стуса, 35/37 (ст.м. Академмістечко). Учасники зміни освоюють інформаційні технології, реалізують проекти, беруть участь в змаганнях. Організатори не забувають і про розваги: інтелек ...

Пропоную послуги репетитора з математики для школярів 5 - 11 класів. Поліпшення успішності в навчанні, допомога у виконанні домашніх завдань, поглиблене вивчення математики,підготовка до ЗНО. Заняття проводяться в учня. Оплата погодинно за домовленістю. Студентка магістратури механіко-математичного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка.

Репетиторы по английскому для подготовки ученика любого пола, возраста и уровня английского языка к сдаче экзаменов, к деловым поездкам и для работы, для подготовки к школе, для олимпиад и просто для поездок за границу.

Здравствуйте ! Мне 30 лет, закончил Национальный Авиационный Университет в 2010 году. Профильный предмет - Химия, более - 30 видов химии, все предметы закончил на отлично - А . Преподавал студентам начиная с 4-го курса, сейчас присвоили звание Доктора философии, связанное с преподавательской деятельностью, социальными коммуникациями и химией. В 2018 году преподавал по приглашению - договору, в Университете Шевченка, на иностранном факультете Химию для медиков, студентов Ирана, Китая и других стран на английском языке. Могу дать ребенку базовые знания перед началом предмета химии или школьнику ...

Італійська мова за італійськими підручниками, що надаються.10 дол год.святошинський район можливий виїзд.

[Страница сгенерирована за 0.025 сек]