Киев: Підтримка Вашого бізнесу

Підтримка Вашого бізнесу

- Реєстрація юридичних та фізичних осіб (ТОВ, ПП, ПАТ, ТДВ, ПрАТ,ФОП…)
- Реєстрація та ліцензування фінансових установ (ломбарди, кредитні спілки, фінансові компанії…)
- Ліцензування господарської діяльності (алкогольно-тютюнова діяльність, тур операторська діяльність, перевезення та багато інших)
- Послуги в сфері державних закупівель (підготовка документації тендеру, протоколи, договори, звіти, аудит)
- Послуги для іноземців (реєстрація в ОВІР, тимчасовий вид на проживання, дозвіл на роботу…)
- Маркетингові дослідження, реклама, PR (огляд ринку, стратегія продукту, створення бренду, вивчення конкурентів…)
- Юридичний та бухгалтерський супровід

Юлия
г. Киев
Tел.: 0442216269
Написать письмо автору
Сайт: http://www.scbd2011.ucoz.ua/
Размещено: 14.06.2019 09:55
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Центр підтримки та розвитку бізнесу пропонує для фізичних та юридичних осіб: - провести маркетингові дослідження ринку, продукту, галузі, тощо, що дозволить Вам без перешкод та з малими витратами відкрити новий бізнес чи розширити діючий, впровадити новий продукт чи технології на підприємстві; відкриття нового виду бізнесу, впровадження нової послуги; - підготовити бізнес-плани, техніко-економічне обґрунтування для одержання кредиту, пошуку інвестицій, розробки нового продукту, технології на підприємстві, відкриття нового виду бізнесу, впровадження нової послуги, участі в тендері чи аукціоні ...

Яскравий, світловідбиваючий Герб України на номерний знак Вашого  автомобіля. Замість невиразного, малопомітного. Фото не відображає и 10% чудового з переливом золота, символа вільної України.  Водостійкий, захищений пластиком, національний,патриотичний герб України  прикрасить Ваше авто, планшет, телефон. Гарантую - не пошкодуєте. Комплект 3 шт. поштою во всі куточки нашої країни. Ціна 20 грн. з доставкою. Також на скло, капот різні розміри 10х7см, 15х9см та інші.             

Компанія з нерухомості „Домосвіт” Запрошує на роботу фахівців з нерухомості, з досвідом роботи та без досвіду роботи. Досвідчені наставники. Початківцям навчання. Бази даних. Юридична підтримка. Вільний робочий графік.

Будівельна фірма шукає фахівців: - Каменщики, - Арматурщики, - Маляра-штукатури, - Гипсокартонщики, - Сантехніки, - Плиточники. Переваги роботи у нас: - Офіційне працевлаштування, соціальні гарантії; - Приваблива зарплата від 1250$/місяць, щомісячна виплата (аванси щотижня); - Праця до 250 годин на місяць; - Стабільна зайнятість та професійний розвиток; - Підтримка наших консультантів на етапі працевлаштування; - Надається житло; - Бонус за рекомендацію наступного працівника. За кожну рекомендовану особу, яка відпрацює у нас 30 днів, ви отримаєте винагороду 3000 грн. через Wester ...

Центр підтримки та розвитку бізнесу здійснює реєстрацію та ліцензування ломбардів та їх відокремлених підрозділів ПІД КЛЮЧ! Ви отримаєте високоякісні юридичні послуги в короткий термін та за невелику плату, а також маєте можливість отримати повне консультування щодо ведення діяльності ломбардів та їх відокремлених підрозділів!

[Страница сгенерирована за 0.027 сек]