Киев: Кримінальний процесуальний кодекс України з коментарами висновками Верховного Суду

Кримінальний процесуальний кодекс України з коментарами висновками Верховного Суду

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України Науково-практичне видання Упорядник С.Г. Туманов Висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права.Суд має право відступити від правової позиції, викладеної Верховним Судом, тільки з одночасним наведенням відповідних мотивів (ч. 5, 6 ст.13 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»). «Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності.

Издательство ПРАВО
г. Киев
Tел.: 0504090869
Написать письмо автору
Сайт: https://pravo-izdat.com.ua
Размещено: 27.10.2019 20:07
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Яскравий, світловідбиваючий Герб України на номерний знак Вашого  автомобіля. Замість невиразного, малопомітного. Фото не відображає и 10% чудового з переливом золота, символа вільної України.  Водостійкий, захищений пластиком, національний,патриотичний герб України  прикрасить Ваше авто, планшет, телефон. Гарантую - не пошкодуєте. Комплект 3 шт. поштою во всі куточки нашої країни. Ціна 20 грн. з доставкою. Також на скло, капот різні розміри 10х7см, 15х9см та інші.             

Компанія « БІОСАНЛАЙФ » заснована в 2005 р. Нашими клієнтами є більше тисячі організацій та приватних осіб. Ми пропонуємо комплексне вирішення питань пов"язаних із забезпеченням санітарних вимог до приміщень будь-яких типів .Завдяки застосуванню передових методів санітарної обробки приміщень та використанню сучасного унікальног ообладнання та ліцензійних препаратів підприємство « БІОСАНЛАЙФ » гарантує високу якість робіт. Професіоналізм , конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного клієнта є основними принципами діяльності « БІОСАНЛАЙФ ». Ми пропонуємо знищення гр ...

Дозвіл на проживання в Угорщинi на ДВА роки для громадян України. ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ. ЗВЕРТАЙСЯ ДО НАС. ДОПОМОЖИМО. Дозвіл на проживання на ДВА роки для громадян України. Подача документів в Україні та Угорщині в залежності від країни перебування прохача. Допоможемо з подачею документів в угорську поліцію у Консульському Відділі Посольства Угорщини в Україні, Києві. Ви отримаєте дозвіл на перетин кордону.

По Україні. ВЛАСНА СПРАВА пропонує: 1. Сан-епід. висновок Держпрод Спожив Служби України від 1800 грн.; дитяча група, косметика, 2300,00 грн.2. Протоколи випробувань на продукти харчування від сан-епід служби України (для митниці та торгівлі), 1836,00грн.3. Сертифікат відповідності УРСЕПРО, декларація тех. регламенту,4. Розробка та реєстрація Технічних Умов всі групи.

Київ. ВЛАСНА СПРАВА пропонує: 1. Сан-епід. висновок Держпрод спожив служби України (гигиеническое заключение) від 1800 грн; дитяча група, косметика - 2300 грн.2. Протоколи випробувань на продукти харчування від сан-епід служби України (для митниці та торгівлі) - 1836 грн.3. Сертифікат відповідності УРСЕПРО, декларація тех. Регламенту.4. Розробка та реєстрація технічних умов всі групи. Ольга

[Страница сгенерирована за 0.154 сек]