Киев: Кораблик для рибалки Фортуна, якість та доступність

Кораблик для рибалки Фортуна, якість та доступність
Кораблик для рибалки Фортуна, якість та доступність
Кораблик для рибалки Фортуна, якість та доступність

Хочете спіймати фортуну на рибалці?
Ми пропонуємо Вам придбати готовий катер, з яким ця подія перетвориться на свято.
Судно спроможне доставити для рибалок снасті та прикорми саме туди, де є кльов, і не важливо, де буде ця точка, катер на радіо керуванні пройде навіть у важкодоступне місце.
Катер має велику потужність, надзвичайно швидкий та зручний у керуванні.
Корпус судна виконано по всім технологіям яхтобудівництва. Ручна збірка гарантує якість деталей із склопластика, гелькоут у ньому надміцний з великим терміном гарантії. Матеріали ми купуємо в Європі, тому вони Вас ніколи не підведуть.
Двигун трьохфазовий безколекторний. Є зручний регулятор гальм, газу та реверсу.
Акумулятор на катері встановлено: Li-Po 11.1 V, потужністю 10000 mAh, при бажанні – до 30000 mAh. Пульт може бути як 6-ти, так і 10 канальний, 2.4Ghz.
Заряджається пристрій дуже просто – від звичайної розетки або автомобільного акумулятора - IMAX b6.
Катер спроможній набрати швидкість до 21 км/год.
Керування може здійснюватися на відстані понад 600 м, а якщо ризикнете, то й далі.
Габарити пристрою 83 х 36 х 26 см. Є габаритні сигнальні вогні на носу, кормі та на бортах, також у наявності світова індикація скидання прикормки.
Звуковий індикатор заряду батареї завжди покаже, у якому вона стані.
Ехолот встановлено Lucky FF918-WL2 Pro з радіусом дії до 300 м. При бажанні замовника може бути gps навігатор з сучасним автопілотом.
Катер спроможний везти від 1 до 3 кг.
Даємо гарантійний термін 1 рік та повне якісне сервісне обслуговування.
Наші кораблики вироблені у Луцьку. Перед відправкою вони проходять ретельне випробування на водоймах.
Товар доставляється по всій Україні.
Через великий попит на катери варто зробити замовлення завчасно. Не прогавте свою фортуну.
Виталий
г. Киев
Tел.: 0995416675
Написать письмо автору
Сайт: http://prodam.net.ua/
Размещено: 05.02.2018 07:32
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Статуэтка Фортуна - богиня удачи и богатства. Высота 28, 32, 49, 65 см В интернет-магазине «Diami» Вы найдете Статуэтки Фортуна с рогом изобилия Minmetal. Из полистоуна (искусственный камень) Высота 28, 32, 49, 65 см Заказать Статуэтки Фортуна с рогом изобилия в интернет-магазин Diami. Большой выбор, актуальные цены. Доставка Новой Почтой по Украине.

АКЦИЯ: Заказывай кораблик для прикормки и получай пачку корма в подарок. Заказывайте!Подробно тут: 2boat.com.ua Бесплатная доставка курьером до двери! Кораблики для прикормки, для тех кто по настоящему хочет серьезный улов! Катер для рыбалки разработан для рыболовов с целью завоза прикормки и снасти на большие расстояния вдали от берега когда условия не позволяют сделать дальний и, что важно, точный заброс. При изготовлении элементов корпуса применяются качественные материалы и современные технологии. По многочисленным просьбам клиентов полностью переработана геометрия катамарана. Теперь он з ...

Надаємо високоякісні та професійні послуги укладання (укладки) плитки. Якість, надійність, порядність та індивідуальний підхід гарантуєм.

Наш завод займається виробництвом та реализаціей профнастила та металочерепиці з 2008року. В асортименті завжди є профнастил, як для огорож:- ПС-8;10;15;20,так и для покрівлі:- ПК 20;35;45;57; несучий:- Н57;75;114.Пропонуємо повний асортимент кольорів, як в покритті глянець, так и в покритті матовий. Металочерепицю типів Monterrey та Retro(класік) ми виготовляємо на Польському обладнанні,що дозволяє добитись ідеального прокату, і як наслідок післе укладки листів на покрівлю, швів не видно. Робимо повний розрахунок вашого об"єкту, як покрівлі любої складності (даємо повні прораховані к ...

Наш завод займається виробництвом та реализаціей профнастила та металочерепиці з 2008року.В асортименті завжди є профнастил, як для огорож:- ПС-8;10;15;20,так и для покрівлі:- ПК 20;35;45;57; несучий:- Н57;75;114.Пропонуємо повний асортимент кольорів, як в покритті глянець,так и в покритті матовий. Металочерепицю типів Monterrey та Retro(класік) ми виготовляємо на Польському обладнанні,що дозволяє добитись ідеального прокату ,і як наслідок післе укладки листів на покрівлю,швів не видно.Робимо повний розрахунок вашого об"єкту,як покрівлі любої складності(даємо повні прораховані креслен ...

[Страница сгенерирована за 0.023 сек]