Киев: Робота дома від 500 грн.

Робота дома від 500 грн.

Пропонуємо роботу активним, цілеспрямованим людям, які хочуть добитися успіху в житті і мати фінансову незалежність.
Якщо це про Вас, ми пропонуємо:
1. Віддалену роботу з дому або будь-якого іншого зручного місця.
2. Вільний графік роботи, який Ви складаєте самостійно. Тобто вирішуєте самі коли, у який час Вам працювати і скільки часу приділяти роботі.
3. Заробітня плата від 500 до 1500 грн./день в середньому (можливо і більше, якщо приділяти більше часу роботі).
4. Ґрунтовне пояснення та введення в курс справи, відповіді на всі питання та підтримку у веденні роботи.
Вимоги:
1. Вік від 16 до 45 років (чоловіки/жінки). Не важливо хто Ви, чи то студент, чи то мама в декреті, чи то школяр, Ви можете працювати і заробляти у вільний від справ час.
2. Обов’язкова наявність комп’ютера/ ноутбука/ смартфона з підключенням до інтернету.
3. Бажання працювати і заробляти.
Цю роботу можна розглядати як додатковий заробіток у вільний час, так як і основну роботу з перспективою хорошого росту у плані зарплати.
Якщо Ви хочете не залежати від робочого графіка, хочете мати роботу, яка приносить задоволення і дає можливість заробити грошей, якщо Ви бажаєте більше часу приділяти своїм рідним та близьким, тоді ця робота саме для Вас.
Кого зацікавила дана пропозиція на працевлаштування, будь ласка, зв‘яжіться у Viber, все обсудимо, пояснимо і введемо Вас у курс справи.
Менеджер
г. Киев
Tел.: 0974943433
Написать письмо автору
Размещено: 12.06.2019 21:50
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Потрібен Кладовщик на інтернет складі з досвідом роботи (робота в 1С підприємство), зарплата від 10 тис грн. Розвозка від метро. Києво-святошинський р-н Гореничі. Тип роботи: Постійна робота. Тип зайнятості: Робота на повну ставку.

Робота для студентiв якi їдуть В США по програмi "Work&Travel". Якщо ви вже в США i не зовсiм задоволенi запропонованою вашим спонсором роботою i хочете змiнити її, або ж ви тiльки вирушаєте до США i бажаєте вiдразу почати працювати full-time. Робота в сферi обслуговування (роздрiбна торгiвля, прибирання i т.п.), вiд 40 годин на тиждень i бiльше, оплата 10-15$/год. Для отримання докладнiшої iнформацiї звертайтесь за вказаними контактами в оголошеннi.

Якщо Вам набридло працювати за «копійки» і Ви вирішили працювати закордоном, тоді для Вас є дуже гарна пропозиція. На сьогоднішній день на роботу у Вільнюс потрібні відповідальні водії для роботи в таксі. Робота водія в Литві дасть Вам змогу не лише займатися улюбленою Вам справою, але й отримувати за це хороші гроші. Адже заробітна плата водія таксі в Литві дуже гарна. Робота ведеться через мобільний додаток BOLT, UBER, YANDEXTAXI. Основні вимоги: - мати досвід водіння авто від 3-х років; - мати посвідчення водія категорії В; - мати закордонний паспорт (біометричний паспорт чи відкриту візу ...

Cтроительство деревянного дома "под ключ" от геологических изысканий и фундамента, до подключения канализации и электричества в доме, доставка комплекта всего деревянного дома из Финляндии непосредственно на стройплощадку, строители с опытом строительства деревянных домов прошедшие обучение в Финляндии, огромный выбор проектов деревянного дома, предоставление гарантии на весь деревянный дом с оформлением официального договора, срок строительства деревянного дома 3-6 месяцев. (mvstudio.kiev.ua).

Модные современные фоторамки - мультирамки от украинских производителей для дома или в подарок. Для украшения пустых стен, для размещения своих фотографий - фоторамка одновременно на несколько фотографий идеальное решение. Фоторамка-коллаж - универсальный подарок для дома или кабинета. Свадебный подарок или презент на новоселье.

[Страница сгенерирована за 0.019 сек]