Киев: Виробництво та продаж причепів марки SDI

Виробництво та продаж причепів марки SDI
Виробництво та продаж причепів марки SDI
Виробництво та продаж причепів марки SDI
Виробництво та продаж причепів марки SDI
Виробництво та продаж причепів марки SDI
Наша компанія ТОВ «СД ІНДАСТРІ» проектує і виготовляє причепи для перевезення різної техніки і вантажів (див. на фото і презентацію). Презентацію можна переглянути за посиланням: drive. google. com/ file/ d/ 1LfTHv3IdE5H0y2J- pW3bHlj8x_ NfwrgL/ view? usp= sharing1. Для перевезення гідроциклів, човнів, катерів,яхт, байдарок.2. Для перевезення автомобілів, мотоциклів, скутерів, квадроциклів, снігоходів.3. Спеціальні причепи для електростанцій (дизельних і бензинових генераторів) станцій, компресорів.4. Фермерські причепи, вантажні причепи, причепи рекламні, комерційні причепи, фургони.Причепи проектуються і виготовляються за Технічними умовами, які відповідають Європейським нормам і дають право їздити по дорогах загального користування як у нас в країні, так і в країнах Євросоюзу. ***Причепи можуть бути пофарбовані в будь-який колір - фарбування порошкове (див. на фото і презентацію). Для більш ефективного захисту причепа від корозії, нами застосовується гаряче цинкування (див. на фото і презентацію, сірий колір причепа). ***Вартість уточнюйте за телефоном.***Якщо у Вас виникли питання, пишіть нам на e-mail: sdindustry2018@ gmail. com та телефонуйте за номерами:
имя : Дмитро Олександрович


Дмитро Олександрович
г. Киев
Tел.: 06813137273805044540040443693221
Написать письмо автору
Размещено: 11.05.2019 22:23
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Центр підтримки та розвитку бізнесу пропонує юридичним та фізичним особам-СПД в короткий термін та з найменшими витратами підготовити документи та провести процедуру ліцензування видів господарської діяльності ПІД КЛЮЧ, а саме: - діяльність у сфері освіти; - туроператорська діяльність; - виробництво і торгівля спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами; - посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном. - надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення; - надання послуг з охорони власності та громадян; - проведення робіт із землеуст ...

Мы предлагаем товары из Европы торговой марки LIDL. Наш товар проверен и отобран на брак. Более пяти тысяч наименований, преимущественно товары для дома, спорта, сада, електротовары и многое другое. Мы готовы рассмотреть индивидуальные условия сотрудничества. Также если у Вас есть магазины или иные точки продаж, наш товар значительно улучшит Ваши продажи и расширит ассортимент. Тимур.

Приму в дар телевизор любой марки и модели! Заранее благодарен. Киев.

Выполним комплексное увеличение продаж для производственных предприятий.Как мы работаем: - проводим анализ структуры; - упаковываем все смыслы предприятия на доступном языке для покупателя; - выполняем маркетинговое исследование и анализ целевой аудитории; - настраиваем рекламу на всех необходимых ресурсах; - получаем неизбежный рост продаж; - настройка аналитики и статистики.

ООО «СКАЙЛЭНД ГРУП УКРАИНА» - производственная компания с большим ассортиментом профессиональных продуктов для автосервиса и производственных предприятий, приглашает на работу: Менеджера активных продаж. ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТАМ: женщина/мужчина до 30 лет; опыт работы в продажах от 2-х лет; опыт ведения переговоров, презентаций, умение убеждать; ОБЯЗАННОСТИ: организация и осуществление активных продаж; поиск новых клиентов, создание и расширение клиентской базы; проведение переговоров, заключение договоров, организация презентаций и ме ...

[Страница сгенерирована за 0.025 сек]