Киев: Захисні екрани для водіїв таксі,та поліцейських автомобілів.

Захисні екрани для водіїв таксі,та поліцейських автомобілів.

Грабежи, задушення, розбій, вбивство. У переважній більшості, люди думають про власну безпеку тільки тоді, коли сама небезпека вже настала, а буває, що думати не потрібно, тому що людини вже немає в живих. Водії таксі, ви замислювалася над цим? За байдужість, "може" і "ай, гаразд". до власної безпеки доводитися розплачуватися в кращому случаездоровьем, а в гіршому - життям.
1. Швидка і нескладна установка. Час установки : 1-2 години.
2. Водій без проблем може спостерігати в дзеркало через екран за діями пасажира, що сидить за його спиною.
3. Добросовісні пасажири не випробовуватимуть дискомфорт, знаходячись в таксі із захисним екраном у водія.
Туристи, подорожуючі по світу, вже бачили такі екрани в таксі (Китай США,и.д).
4. Практично не порушує зовнішній вигляд салону автомобіля таксі.
5. Хуліганові, злочинцеві буде НЕМОЖЛИВО завдати шкоди водієві ззаду, а саме: "вирубати" електрошокером, застосувати задушливий прийом, накинути зашморг, ударити кулаком, ножем і іншим будь-яким небезпечним предметом. 6. Перегородка індивідуальна. Встановлюється за водійським сидінням і може бути використана на різних автомобілях.
7. Перегородка знімна. Коли ви вирішите продати свій автомобіль, перегородку можна демонтувати.
8. Екологічно чистий матеріал. Без запаху і не викликає алергії. Є усі сертифікати якості. Рекомендований для використання в автомобілях.
9. Довговічність. Поликарбонатный екран служить не менше 10 років.
10. Товщина поликарбонатного захисного екрану від 4 до 10 мм залежно від ціни і моделі. Чим товще екран, тим він надійніше і легше протистоїть зовнішній дії.

Дополнительная информация на сайте vin-kod.top


Роман
г. Киев
Киев, Святошинськая 1
Tел.: 0500497192
Написать письмо автору
Сайт: http://vin-kod.top/
Размещено: 04.09.2018 09:15
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Приймаємо на утилізацію: Автопокришки від легкових і вантажних автомобілів з будь-яким типом корду і в будь-якому стані, автошини, авіаційні камери, шини від навантажувачів, покришки від спецтехніки, гумові камери ..від 5 тонн.

Наша компанія ТОВ «СД ІНДАСТРІ» проектує і виготовляє причепи для перевезення різної техніки і вантажів (див. на фото і презентацію). Презентацію можна переглянути за посиланням: drive. google. com/ file/ d/ 1LfTHv3IdE5H0y2J- pW3bHlj8x_ NfwrgL/ view? usp= sharing1. Для перевезення гідроциклів, човнів, катерів,яхт, байдарок.2. Для перевезення автомобілів, мотоциклів, скутерів, квадроциклів, снігоходів.3. Спеціальні причепи для електростанцій (дизельних і бензинових генераторів) станцій, компресорів.4. Фермерські причепи, вантажні причепи, причепи рекламні, комерційні ...

Развлечение для детей – развлекательный центр "Multiland"Унікальний проект фантазій майбутнього, де оживають предмети і відбуваються справжні чудесаЗавдяки проекція і віртуальної реальності відвідувачі відразу опиняються всередині "живих" зображень - ніякі спеціальні пристрої або окуляри не потрібні. Всі екрани і об"єкти інтерактивні. За допомогою цифрових технологій ми створили чарівний вигаданий світ, який можна немов по клацанню пальців змінити в одну мить силою думки і багатої уяви.Ви зможете втілити в реальність неймовірні барвисті фантазії за допомогою технології "живі малюнки" - намальо ...

[Страница сгенерирована за 0.01 сек]